2
Złoto dla naiwnych / City Slickers II: The Legend of Curly's Gold 1994 / Lektor

Mitch Robins (Billy Crystal), szef nowojorskiej stacji radiowej, wiedzie spokojny żywot do chwili, gdy składa mu wizytę młodszy brat Glen (Jon Lovitz), który tradycyjnie nie może zagrzać miejsca w żadnej pracy. W kapeluszu otrzymanym w spadku po szalonym kowboju Curlym, Mitch znajduje mapę z zaznaczonym miejscem ukrytego skarbu. Wiarygodność mapy potwierdza informacja, według której ojciec Curly'ego był członkiem gangu i organizatorem słynnego napadu na pociąg. Zrabowane wówczas złoto nigdy nie zostało odnalezione. Bracia wraz z kumplem Philem (Daniel Stern) wyruszają, więc na poszukiwanie drogocennego łupu.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Komedie, Przygodowe, Western | Komenatrze - 0
2
Ziemia Chato / Chato's Land 1972 Lektor PL

Do zagubionego miasteczka gdzieś na południu USA przyjeżdża mieszkający w pobliskich górach Indianin - Apacz o imieniu Chato. Sprowokowany przez kilku mieszkańców miasteczka pokazuje że umie władać bronią. Ale społeczność miasteczka jest żądna rewanżu. Mężczyźni pod wodzą kapitana Quinceya Whitmore`a organizują pościg. Są przekonani że będzie to łatwa rozgrywka. Nie biorą jednak pod uwagę że Chato jest na swojej ziemi...


pobierz ogladaj
Kategoria: FILMY » Western | Komenatrze - 0
2
Zaginione / The Missing (2003) lektor pl

Adaptacja powieści Thomasa Eidsona. Film opowiada historię mężczyzny, który w roku 1886, po latach nieobecności, wraca do rodzinnego domu w Nowym Meksyku z zamiarem pogodzenia się z porzuconą przed laty córką. Maggie - dojrzałą już kobietą. Nie chce jednak znać swojego ojca. Zmienia zdanie dopiero wtedy, kiedy jej najstarsza córka zostaje porwana przez bandytów, a ojciec wyrusza na jej ratunek...


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Western | Komenatrze - 0
2
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda / The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford 2007 Lektor PL

Planując swój kolejny wielki napad, charyzmatyczny i nieprzewidywalny Jesse James (Brad Pitt) wypowiada wojnę swoim wrogom, którzy próbują zgarnąć nagrodę i chwałę za jego pojmanie. Jednak największym zagrożeniem dla jego życia mogą być ci, którym najbardziej zaufał.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Biograficzne, Dramat, Western | Komenatrze - 0
2
Zabójcza rozgrywka / Aces 'N Eights 2008 DVD Lektor PL

Luke od chodzi z bandy i postanawia zarabiać uczciwie, rozpoczyna pracę u starego farmera Prescotta.Farma Prescotta stoi na drodze budowy lini kolejowej,wielu innych farmerow się się wynioslo , lecz Prescottjest uparty.Więc wiadomo musi dojść do konfrontacji.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Dramat, Przygodowe, Western | Komenatrze - 0
2
Za kilka dolarów więcej / Per Qualche Dollaro in Piu (1965) DVDrip Lektor PL

Pułkownik Douglas Mortimer i tajemniczy, małomówny Manco trudnią się tą samą profesją-są łowcami nagród. Gdy z więzienia ucieknie groźny bandzior przezwiskiem Indio, obaj panowie staną do polowania na tę cenną a niebezpieczną zdobycz, co nieuchronnie doprowadzi do konfrontacji między nimi, wszystko zaś wskazuje że konieczna będzie współpraca.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Dramat, Western | Komenatrze - 0
2
Za garść dolarów / Per un pugno di dollari / Für eine Handvoll Dollar / A Fistful of Dollars (1964) Lektor PL

Samotny wędrowiec przybywa do miasteczka leżącego przy granicy z Meksykiem. Zastaje tu dwie rodziny przemytników, które zwalczają siebie nawzajem. Postanawia wkroczyć do gry... Film jest remakiem znanego filmu Akiry Kurosawy "Straż przyboczna".


pobierz ogladaj
Kategoria: FILMY » Western | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Najlepsze Gry na PC


  Najlepsze Gry na Konsole


 • Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze