2
Wiatr, który niesie śmierć / Jet Stream 2013 / DVD Lektor PL

W okolicach Nebraski pojawia się ogromne tornado, które niszczy wszystko, co spotka na swojej drodze. Gdy sytuacja staje się dramatyczna do akcja wkracza wojsko, które ma trzymać się ściśle ustalonych procedur.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Filmy 2013, Katastroficzne | Komenatrze - 0
2
Wirus zagłady / Pandemic (2007) DVDRip Lektor PL

Wracający z Australii do Stanów Zjednoczonych 19-letni Ames Smith w samolocie lecącym do Los Angeles zaczyna chorować. Niebawem umiera. O jego podejrzanym zgonie dowiaduje się epidemiolog dr Kayla Martin (Tiffani Thiessen). Zleca, by wszyscy pasażerowie zostali przebadani i poddani kwarantannie. Jeden z nich wymyka się jednak ochronie. Ze względów bezpieczeństwa dr Martin nie zgadza się też na przekazanie przestępcy Vicente'a, który leciał samolotem, w ręce agenta FBI. Burmistrz miasta Richard Dalesandro (Eric Roberts) uspokaja mieszkańców, twierdząc, że nie ma żadnego zagrożenia. Jego przeciwniczka polityczna, gubernator Shaefer (Faye Dunaway), chce dowiedzieć się, jak naprawdę wygląda sytuacja.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Dramat, Katastroficzne, Thiller | Komenatrze - 0
2
100 stopni poniżej zera / 100 Degrees Below Zero 2013 / DVD Lektor PL

Zmiany klimatyczne na Ziemi doprowadziły do tego, że na całej planecie drastycznie spadła temperatura powietrza. Grupa naukowców postanawia rozpocząć prace, których celem jest przywrócenie dawnego klimatu..


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Filmy 2013, Katastroficzne, Scene-fiction | Komenatrze - 0
2
Wielki pożar / Superfire 2002 / Lektor PL

Ogień, gdy zaczyna szaleć, niszczy wszystko, co napotka na swej drodze. Szczęśliwy ten, kto zdoła przed nim uciec. A jednak są na świecie ludzie, którzy wychodzą mu naprzeciw i stają do nierównej walki z żywiołem. To specjalne brygady strażaków, które docierają w sam środek płonącego lasu. Na miejsce pożaru dostają się skacząc z samolotów, stąd ich nazwa fire jumpers.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Katastroficzne | Komenatrze - 0
2
Port lotniczy '77 / Airport '77 1977 / Lektor PL

Luksusowy 747 majacy na swym pokładzie cenne dzieła sztuki zostaje porwany i ląduje na oceanie, zanurzając się w płytkiej wodzie. Czy pasażerom uda się wydostać, zanim samolot zaleje woda?


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Katastroficzne | Komenatrze - 0
2
Port lotniczy / Airport 1970 / Lektor PL

Mel Bakersfeld jest ciężko pracującym kierownikiem Lincoln International Airport, próbującym za wszelką cenę nie zamykać lotniska, pomimo szalejącej burzy śnieżnej i wściekłej żony. Sytuacja się jeszcze bardziej komplikuje, gdy jeden z pasażerów próbuje zdetonować ładunek wybuchowy w samolocie...


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Katastroficzne | Komenatrze - 0
2
Złowieszczy Szczyt / Terror Peak 2003 / Lektor PL

Pracownik agencji turystycznej wybiera się z rodziną do Nowej Zelandii poszukiwać nowych miejsc na wycieczki. Nie wiedzą że w okolicy czeka ich niebezpieczeństwo. Dr Janet Fraser, jej mąż Kevin oraz 17-letnia córka Melanie przybywają do Nowej Zelandii w poszukiwaniu miejsc, które wzbogaciłyby ofertę agencji turystycznej prowadzonej przez Kevina. Przewodnik zawozi Fraserów do schroniska u stóp wielkiego wulkanu. Kiedyś mieściła się tu stacja badawcza instytutu geologii. Janet, obserwując wskazania przyrządów pomiarowych, dochodzi do wniosku, że nastąpi wybuch. Usiłuje namówić bliskich, by wrócili do miasta, lecz ci bagatelizują jej obawy.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Katastroficzne, Przygodowe | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Najlepsze Gry na PC


  Najlepsze Gry na Konsole


 • Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze