2
Jeździec znikąd / The Lone Ranger (2013) Dubbing PL

gatunek: Przygodowy, Western,
produkcja: USA,
premiera: 19 lipca 2013 (Polska) 2013-07-19 22 czerwca 2013 (świat)

Tonto (Johnny Depp) to Indianin wywodzący się z plemienia Komanczów. Pewnego dnia ratuje życie stróżowi prawa, Johnowi Reidowi (Armie Hammer), którego wszyscy towarzysze zostali zamordowani przez bandytów. Reid pragnie pomścić ich śmierć. Po powrocie do zdrowia, jako zamaskowany mściciel, postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość zabójcom swoich przyjaciół. Z pomocą spieszy mu tajemniczy Indianin


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Przygodowe | Komenatrze - 0
2
Stacja szyfrująca / The Numbers Station (2013) Lektor PL

gatunek:Thriller Szpiegowski
produkcja: USA
premiera: 21 marca 2013 (świat)
reżyseria: Kasper Barfoed
scenariusz: F. Scott Frazier

Agent CIA Emerson Kent po nieudanej akcji otrzymuje zadanie ostatniej szansy. Ma chronić Katherine, operatorkę CIA, która zajmuje się kodowaniem i nadawaniem tajnych informacji. Wkrótce zostają zaatakowani przez elitarną jednostkę zabójców. Emerson i Katherine muszą nie tylko przeżyć, ale też odkryć, kto jest wrogiem i pokrzyżować ich plany.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Thiller | Komenatrze - 0
2
To już jest koniec / This Is The End (2013) Lektor PL

gatunek: KomediaAkcja
produkcja: USA
premiera: 13 września 2013 (Polska) 12 czerwca 2013 (świat)
reżyseria: Evan GoldbergSeth Rogen
scenariusz: Evan GoldbergSeth Rogen

Akcja skupia się na szóstce przyjaciół uwięzionych w domu po dziwnych i katastroficznych zdarzeniach w Los Angeles. Odkrywają, że trwa apokalipsa. W końcu zostają zmuszenie do wyjścia z domu, musząc stawić czoło przeznaczeniu oraz prawdziwemu znaczeniu przyjaźni i odkupienia.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Komedie | Komenatrze - 0
2
Czerwony świt / Red Dawn (2012) Lektor PL

gatunek: Akcja
produkcja: USA
premiera: 27 września 2012 (świat)
reżyseria: Dan Bradley
scenariusz: Carl EllsworthJeremy Passmore


Codzienne życie w Spokane, w stanie Waszyngton, zakłóca inwazja spadochroniarzy z Korei Północnej. Znaczna część Stanów Zjednoczonych znalazła się pod kontrolą obcych wojsk. W okupowanych miastach internowano mieszkańców odmawiających współpracy, pozostali są poddawani komunistycznej indoktrynacji. Grupa młodych ludzi pod dowództwem zawodowego żołnierza Jeda (Chris Hemsworth) decyduje się walczyć z wrogiem. Las stał się ich schronieniem, a maskotka szkolnej drużyny - Rosomak znakiem rozpoznawczym. Łączą się by uwolnić swoje miasto od oprawców oraz odzyskać wolność.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Filmy 2012 | Komenatrze - 0
2
Wolverine / The Wolverine (2013) Lektor PL

gatunek: Akcja , Sci-Fi
produkcja: USA
premiera: 26 lipca 2013 (Polska) 24 lipca 2013 (świat)
reżyseria: James Mangold
scenariusz: Christopher McQuarrieMark BombackScott Frank

Wolverine wyrusza do Japonii, gdzie zmierzy się ze starym wrogiem, który wpłynie na jego przyszłość.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Scene-fiction | Komenatrze - 0
2
Nieprawdopodobna dziewczyna / Girl Most Likely (2012) Lektor PL

Przez jakiś czas Imogene (Kristen Wiig) była obiecującą nowojorską dramatopisarką, otoczoną przyjaciółmi oraz miłością ukochanego chłopaka. Tak jej się przynajmniej wydawało. Teraz jej kariera stanęła w martwym punkcie, a chłopak postanowił odejść w siną dal. Aby go zatrzymać, zdesperowana dziewczyna symuluje próbę samobójczą. Budzi się w szpitalu – i szybko dowiaduje się, co znaczy wpaść z deszczu pod rynnę. Lekarze wzywają bowiem na pomoc matkę niedoszłej samobójczyni – postrzeloną, ekscentryczną hazardzistkę Zeldę (Annette Bening). Imogene wbrew swojej woli zostaje zabrana do domu rodzinnego. Tam poznaje nowego chłopaka matki (Matt Dillon), który twierdzi, że nazywa się George Bush i jest agentem CIA. Kolejną niespodzianką jest lokator, zamieszkujący jej stary pokój (Darren Criss). Bardzo młody, bardzo przystojny – i niezwykle pociągający… Odnalezienie psychicznej równowagi w tych warunkach będzie graniczyło z cudem.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2012, Komedie | Komenatrze - 0
2
Zaproszenie na rozwód / Divorce Invitation (2012)

Produkcja: USA
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 110 min.
Premiera: 15.11.2012 - Świat
Reżyseria: Krishna Reddy S.V.

Mike jest szczęśliwym mężem Dylan. A przynajmniej tak mu się wydaje, dopóki przypadkowo nie spotyka dawnej ukochanej. Mężczyzna uświadamia sobie, że Alex jest jego prawdziwą miłością i to z nią chce spędzić resztę życia. Postanawia rozwieść się z Dylan. Jest tylko jeden problem - zgodnie z podpisaną przed ślubem intercyzą musi najpierw wydać przyjęcie, na które zaprosi wszystkich gości weselnych.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2012, Komedie | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Najlepsze Gry na PC


  Najlepsze Gry na Konsole


 • Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze